Aktualności - Juwenalia

T.Love na warszawskich Juwenaliach
T.Love na warszawskich Juwenaliach Warszawa

Od kilku lat na warszawskich Juwenaliach występuje formacja T.Love. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego święta studenckiego. Muniek Staszczyk i spółka zagrają dla studentów już 10 maja na Stadionie Syrenki.

T.Love w Toruniu
T.Love w Toruniu Toruń

Wiadomo już kto będzie gwiazdą pierwszego dnia toruńskich Juwenaliów. Tym razem 15 maja miasto Kopernika odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych T.Love. Koncert odbędzie się w Miasteczku Akademickim na Bielanach.

Ekonomalia 2008: 14-16 maja
Ekonomalia 2008: 14-16 maja Wrocław

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników święta studenckiego na Akademii Ekonomicznej! Ruszyła już oficjalna strona internetowa Ekonomaliów 2008, które w tym roku już 14-16 maja!

Boys i Kult na Kortowiadzie
Boys i Kult na Kortowiadzie Olsztyn

Już 15 maja startujemy z Kortowiadą 2008. Przez ponad trzy dni Olsztynem rządzić będą studenci, to też dobrej zabawy zabraknąć nie powinno. Jak na razie wiadomo że gwiazdami tegorocznego święta żaków będą formacje Boys i Kult.

Juwenalia Warszawskie już niedługo
Juwenalia Warszawskie już niedługo Warszawa

W Warszawie święto studenckie zapowiada się tradycyjnie czyli długo i głośno z bardzo różnorodną muzyką! Z dotychczasowych informacji wiadomo że w stolicy wystąpią m.in. takie kapele jak Boys, Kult, Hey, Ira, Coma, Hunter…

Kto w Lublinie?
Kto w Lublinie? Lublin

Mamy już pierwsze informacje na temat artystów którzy pojawią się na tegorocznych Juwenaliach w Lublinie. Ze sprawdzonych źródeł wiadomo, że do Lublina zawitają m.in. Hey, Coma, Voo Voo, Big Cyc, Radio Bagdad, Ira, Akurat, Paprika Korps, Vavamuffin i Oddział Zamknięty.

Kto na Juwenaliach Śląskich?
Kto na Juwenaliach Śląskich? Katowice

Osiedle Akademickie Ligota i Lotnisko Muchowiec już w maju zamienią się na dwa dni w miejsca tętniące dobrą zabawą i wyśmienitą muzyką. Wszystko, oczywiście za sprawą Juwenaliów.

IGRY 2008 czyli dużo dobrej zabawy
IGRY 2008 czyli dużo dobrej zabawy Gliwice

Znamy już gwiazdy tegorocznych IGRÓW w Gliwicach. W dniach 15- 16 maja na Placu Krakowskim i Lotnisku zagrają m.in. Kult, T.Love, Vavamuffin, Kangaroz i Big Cyc! Ponadto nie obędzie się bez „Kinoteki” i wielu gorących imprez pod „chmurką”.

Ida Corr w WZ
Ida Corr w WZ Wrocław

4 kwietnia we wrocławskim klubie WZ pierwsze Juwenalowie uderzenie, a raczej przedsmak tego co się będzie działo w maju…Specjalnie dla studentów, prosto z Danii wystąpi Ida Corr.

Będzie inaczej! Juvenalia 2008 we Wrocławiu
Będzie inaczej! Juvenalia 2008 we Wrocławiu Wrocław

Znamy już obsadę dwóch dni wrocławskich Juwenaliów, które w tym roku odbędą się m.in. w Hali Stulecia. Wiadomo, że będzie zupełnie inaczej niż w latach ubiegłych… Nie zabraknie muzyki klubowej i najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show biznesu…

Ostatnio dodane
Grafika
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2018: program 6-7 czerwca Łódź

Sprawdź, jakie atrakcje zostały zaplanowane na najbliższe dni.

Zobacz, kto zagra podczas UrsynaliÃłw 2018!
Ursynalia 2018 - program Warszawa

Zobacz, kto zagra podczas Ursynaliów 2018!

Kupony i kody rabatowe