Aktualności - Juwenalia

Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

2018-05-30 13:37:56

Rok studencki wchodzi właśnie w decydującą fazę. Ale nauka nie zając, zanim rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna pora na wielkie świętowanie. W tym roku Lubelska ze swoją letnią aktywacją Lufkapark, Żyj kolorowo! zamienia Juwenalia w prawdziwy park rozrywki.

Lufkapark

Wesołe Miasteczko

Kto nie pamięta tych emocji, kiedy do miasta przyjeżdżało wesołe miasteczko z diabelskim młynem, domem strachów, beczką śmiechu czy strzelnicą. Studenci podczas tegorocznych Juwenaliów będą mogli znowu je przeżyć. Marka Lubelska zaprasza wszystkich na prawdziwy rollercoaster zabawy i uciech, wystarczy odwiedzić specjalną strefę Lubelskiej – Lufkapark na Juwenaliach, żeby poczuć się jak w prawdziwym lunaparku… dla dorosłych.

Do wyboru do koloru

W tym roku studenckie świętowanie z Lufkapark nabiera nowych kolorów i wkracza w zupełnie inny wymiar. Ale bądźcie czujni, atrakcji w strefie jest wiele i nie warto niczego przegapić. Już na wejściu hostessa w stroju college girl przywita Was welcomedrinkiem – owocową lufką od Lubelskiej. Tak przygotowani możecie bez wahania odwiedzić namiot cyrkowy, w którym sprawdzicie swoich sił w cymbergaja, zagracie na fliperze albo zmierzycie się z bokserem elektrycznym. Strzelanie do celu poćwiczycie na specjalnej strzelnicy, na której będzie sobie można „ustrzelić lufkę” a na miłośników teleturniejów będzie czekać owocowe koło fortuny. Prawdziwym sercem strefy jest jednak Coctailtruck, który zaserwuje Wam shoty wszystkich smaków i kolorów Lubelskiej. Jakbyście wciąż odczuwali niedosyt emocji, w ramach Lufkapark będziecie mogli wziąć udział w wielu animacjach i konkursach prowadzonych przez specjalnego dja- animatora i wygrać atrakcyjne nagrody.

LufkaPark – tour de Pologne

Lufkapark odwiedzi największe akademickie miasta Polski a cała akcja potrwa do połowy czerwca, gwarantując moc animacji wszędzie tam, gdzie się pojawi. Za nami świętowanie w Rzeszowie, Olsztynie, Katowicach i Poznaniu. Zobaczcie, jaką beczkę śmiechu zgotowała w tych miastach Lubelska.

Więcej informacji o całej akcji znajdziemy na Facebook'u Marki Lubelska: https://www.facebook.com/Lubelska.official/

Pamietajcie, by zajrzeć również na stronę: www.pijodpowiedzialnie.pl

Zobacz relację foto z wydarzeń:

Lufkapark w Poznaniu Lufkapark w Rzeszowie Lufkapark w Lublinie  

Juwenalia 2018: Lufkapark w Poznaniu  Juwenalia 2018: Lufkapark w Rzeszowie Juwenalia 2018: Lufkapark w Lublinie

ip

fot. materiały prasowe, Marka Lubelska

Słowa kluczowe: Wesołe Miasteczko, Lufkapark, Katowice Juwenalia, Poznań Juwenalia, Gdynia Delifinalia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Barwny Korowód w Katowicach - słoneczny początek Juwenaliów Śląskich 2019 [ZDJĘCIA] Katowice

Studenci maszerujący przez miasto to zawsze zwiastun wielkiej, juwenaliowej imprezy! Zobacz przebrania i uśmiechy żaków w Katowicach!

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019 - plan atrakcji i koncertów Łódź

Studenci z Politechniki Łódzkiej przygotowali dla nas prawdziwą moc atrakcji! Sprawdźmy, jakie atrakcje i koncerty na nas czekają.

Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2019 - dzień 2. [ZDJĘCIA] Warszawa

Koncerty w Warszawie 18 maja odbyły się w wyśmienitej atmosferze. Przekonajcie się sami!

Polecamy
Projekt  P.I.W.O. Light Show dzisiaj w Poznaniu
Projekt P.I.W.O. Light Show dzisiaj w Poznaniu Poznań

Projekt P.I.W.O. Light Show (Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy) to studencka inicjatywa polegająca na zamianie budynków w ogromne wyświetlacze.

W piątek Wielki Pochód Studentów
W piątek Wielki Pochód Studentów Łódź

Punktualnie o 15:00, 14 maja z Placu Wolności wyruszy Wielki Pochód Studentów, który w Pasażu Schillera przejmie symboliczną władzę w mieście. Warto dodać, że każdy kto weźmie udział w pochodzie otrzyma koszulkę.

Ostatnio dodane
Barwny Korowód w Katowicach - słoneczny początek Juwenaliów Śląskich 2019 [ZDJĘCIA] Katowice

Studenci maszerujący przez miasto to zawsze zwiastun wielkiej, juwenaliowej imprezy! Zobacz przebrania i uśmiechy żaków w Katowicach!

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019 - plan atrakcji i koncertów Łódź

Studenci z Politechniki Łódzkiej przygotowali dla nas prawdziwą moc atrakcji! Sprawdźmy, jakie atrakcje i koncerty na nas czekają.