Aktualności - Juwenalia

Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

2018-05-30 13:37:56

Rok studencki wchodzi właśnie w decydującą fazę. Ale nauka nie zając, zanim rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna pora na wielkie świętowanie. W tym roku Lubelska ze swoją letnią aktywacją Lufkapark, Żyj kolorowo! zamienia Juwenalia w prawdziwy park rozrywki.

Lufkapark

Wesołe Miasteczko

Kto nie pamięta tych emocji, kiedy do miasta przyjeżdżało wesołe miasteczko z diabelskim młynem, domem strachów, beczką śmiechu czy strzelnicą. Studenci podczas tegorocznych Juwenaliów będą mogli znowu je przeżyć. Marka Lubelska zaprasza wszystkich na prawdziwy rollercoaster zabawy i uciech, wystarczy odwiedzić specjalną strefę Lubelskiej – Lufkapark na Juwenaliach, żeby poczuć się jak w prawdziwym lunaparku… dla dorosłych.

Do wyboru do koloru

W tym roku studenckie świętowanie z Lufkapark nabiera nowych kolorów i wkracza w zupełnie inny wymiar. Ale bądźcie czujni, atrakcji w strefie jest wiele i nie warto niczego przegapić. Już na wejściu hostessa w stroju college girl przywita Was welcomedrinkiem – owocową lufką od Lubelskiej. Tak przygotowani możecie bez wahania odwiedzić namiot cyrkowy, w którym sprawdzicie swoich sił w cymbergaja, zagracie na fliperze albo zmierzycie się z bokserem elektrycznym. Strzelanie do celu poćwiczycie na specjalnej strzelnicy, na której będzie sobie można „ustrzelić lufkę” a na miłośników teleturniejów będzie czekać owocowe koło fortuny. Prawdziwym sercem strefy jest jednak Coctailtruck, który zaserwuje Wam shoty wszystkich smaków i kolorów Lubelskiej. Jakbyście wciąż odczuwali niedosyt emocji, w ramach Lufkapark będziecie mogli wziąć udział w wielu animacjach i konkursach prowadzonych przez specjalnego dja- animatora i wygrać atrakcyjne nagrody.

LufkaPark – tour de Pologne

Lufkapark odwiedzi największe akademickie miasta Polski a cała akcja potrwa do połowy czerwca, gwarantując moc animacji wszędzie tam, gdzie się pojawi. Za nami świętowanie w Rzeszowie, Olsztynie, Katowicach i Poznaniu. Zobaczcie, jaką beczkę śmiechu zgotowała w tych miastach Lubelska.

Więcej informacji o całej akcji znajdziemy na Facebook'u Marki Lubelska: https://www.facebook.com/Lubelska.official/

Pamietajcie, by zajrzeć również na stronę: www.pijodpowiedzialnie.pl

Zobacz relację foto z wydarzeń:

Lufkapark w Poznaniu Lufkapark w Rzeszowie Lufkapark w Lublinie  

Juwenalia 2018: Lufkapark w Poznaniu  Juwenalia 2018: Lufkapark w Rzeszowie Juwenalia 2018: Lufkapark w Lublinie

ip

fot. materiały prasowe, Marka Lubelska

Słowa kluczowe: Wesołe Miasteczko, Lufkapark, Katowice Juwenalia, Poznań Juwenalia, Gdynia Delifinalia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Grafika
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2018: program 6-7 czerwca Łódź

Sprawdź, jakie atrakcje zostały zaplanowane na najbliższe dni.

Zobacz, kto zagra podczas UrsynaliÃłw 2018!
Ursynalia 2018 - program Warszawa

Zobacz, kto zagra podczas Ursynaliów 2018!

Lufkapark
Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

Studenci wszystkich uczelni łączcie się w zabawie w Lufkaparku.

Polecamy
HUSHnalia. Juwenalia w Krakowie w rytmie disco polo [LINE-UP, BILETY]
HUSHnalia. Juwenalia w Krakowie w rytmie disco polo [LINE-UP, BILETY] Kraków

Boys, Piękni i Młodzi, Shantel... To tylko niektóre gwiazdy HUSHnaliów - pierwszego w Krakowie festiwalu w rytmach disco polo.

Ursynalia 2013 - program
Ursynalia 2013 - program Warszawa

Prezentujemy line-up tegorocznych Ursynaliów - Warsaw Student Festival! Zobaczcie, jak wygląda dokładny program tej imprezy!

Ostatnio dodane
Grafika
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2018: program 6-7 czerwca Łódź

Sprawdź, jakie atrakcje zostały zaplanowane na najbliższe dni.

Zobacz, kto zagra podczas UrsynaliÃłw 2018!
Ursynalia 2018 - program Warszawa

Zobacz, kto zagra podczas Ursynaliów 2018!