Wybierz miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Nagrody w konkursie Juwenaliowe Zdjęcie Roku 2015

2015-05-04

NAGRODAMI W KONKURSIE DLA OSÓB, KTÓRE ZAMIEŚCIŁY ZDJĘCIA, SĄ:

1-sze miejsce w Juwenaliowym Zdjęciu Roku - nagroda dla autora zdjęcia - Tablet oraz duży zestaw nagród od Mind Media Sp. z o.o.

2-gie miejsce w Juwenaliowym Zdjęciu Roku - nagroda dla osoby która dodała zdjęcie - duży zestaw nagród od Mind Media Sp. z o.o.

3-cie miejsce w Juwenaliowym Zdjęciu Roku - nagroda dla osoby która dodała zdjęcie,  - mały zestaw nagród od Mind Media Sp. z o.o.


miejsca od 4 do 10 w Juwenaliowym Zdjęciu Roku – autorzy zdjęć, które zajęły miejsca od 4 do 10, otrzymają równorzędne nagrody - zestawy książka + płyta CD z muzyką


Sponsorzy nagród w konkursie na Juwenaliowe Zdjęcie Roku:

Grupa Żywiec - Żywiecki browar jest kontynuatorem tradycji stworzonej w Żywcu w 1856 roku przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga. To z inicjatywy i na terenie jego majątku powstał jeden z najnowocześniejszych w owym czasie na terytorium Galicji browar. Dziś, ze zdolnościami produkcyjnymi sięgającymi 5,4 miliona hektolitrów piwa rocznie, jest on największym zakładem Grupy Żywiec i jednym z najnowocześniejszych browarów w Europie.
O tym, jaką wagę przykłada się tu do jakości produktów i procesów technologicznych najlepiej świadczą liczne certyfikaty potwierdzające szczególną dbałość o systemy zarządzania.

Sztandarowym piwem żywieckiego browaru pozostaje niezmiennie od początku jego istnienia Żywiec, marka znana i uznana nawet w czasach PRL-u, kiedy stanowiła jeden z naszych hitów eksportowych, a dla Polaków − synonim trudno osiągalnego, a niekiedy wręcz nieosiągalnego, luksusu.

Portal dlaStudenta.pl - sponsor zestawów nagród, sponsor zestawu książka + płyta CD z muzyką - www.dlastudenta.pl, największy portal studencki w Polsce.


 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama