Wybierz miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Darmowe wejście na Juwenalia za zdjęcia!

2013-05-02

Wybierasz się na Juwenalia? Zrób zdjęcia z imprezy i wyślij do nas! W zamian portal dlaStudenta.pl załatwi Ci darmową wejściówkę!
 
Jeśli wybierasz się na tegoroczne Dni Kultury Studenckiej w: Bydgoszczy, Częstochowie, Łódzi, Szczecinie, Rzeszowie, Toruniu, Opolu, Olsztynie, Kielcach, Zielonej Górze czy na Juwenalia Śląskie, zgłoś się do nas, a dostaniesz akredytację na wejście.
 
Jedyne czego wymagamy, to abyś wziął ze sobą aparat i dobrą zabawę uwiecznił na zdjęciach, które później znajdą się na naszym portalu. Fotografuj wszystko, co jest związane z Juwenaliami! Twoją dobrze wykonaną pracę portal dlastudenta.pl może nagrodzić ofertą dalszej współpracy. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: rekrutacja.foto@dlastudenta.pl
 
Nie zastanawiaj się! Bierz aparat i baw się dobrze na Juwenaliach!

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w kolejnej edycji konkursu na Juwenaliowe Zdjęcie Roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama